Відгук

Контактный телефон:

(094) 855 08 83

Як нас знайти:

Київ, Дегтярівська, 8А, оф. 501

Про компанію

about-img

PR агентство «Tactic & Publicity» засноване в 2010 році. Компанія надає PR послуги в Києві, а також у всіх великих містах України. Юридична особа – ТОВ «Тактік енд Паблісіті».

Наша спеціалізація: управління громадською думкою, побудова ефективних відносин з пресою, комунікації зі споживачами, взаємодія з державними структурами, протидія криз і конфліктів, популяризація товарів, послуг, інформаційний супровід спортивних або культурних подій.

Серед консультантів агентства – вчені, експерти, аналітики, журналісти і редактори провідних видань. Ми адаптували класичні PR-інструменти і міжнародний досвід до українських реалій. Ми пропонуємо тільки індивідуальні рішення в галузі public relations. Будемо раді співпраці.

Ми готові реалізувати для вас весь пакет PR послуг: організувати прес-тур, прес-конференцію, брифінг, круглий стіл. Ми співпрацюємо з кращими прес-майданчиками України – «УНІАН», «Українські новини», «Інтерфакс», «Укрінформ».

Засновник компанії – Сергій Блажко, соціолог, член Національного та Міжнародного спілок журналістів. У 2005 році закінчив курс «Лондонської школи PR» під керівництвом відомих PR технологів Олексія Ситникова і англійця Джона Далтона. З 2004-го по 2009 рік очолював прес-службу компанії «Союз-Віктан», яка стала однією з найефективніших на ринку.